O firmie
Produkty
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

Okrzei 12b
05-300 Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
powiat Mińsk Mazowiecki

tel: 502208168


Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

Produkty

Rozmiar czcionki: A A A
Desk higieniczna
Opis produktu:
Deska Higieniczna manualna;
Rewolucyjny produkt, spełniający najostrzejsze wymogi SANEPID-u. Skutecznie zmniejsza ryzyko zarażenia .Stanowi zabezpieczenie przed zakażeniem HPV oraz WZW (wirusowe zapalenie wątroby) typu A,B oraz C. Osoba korzystająca z Deski nie ma kontaktu z deską sedesową, jedynie z higienicznym, jednorazowym rękawem. Deska jest prostą, szybką, a przede wszystkim tanią i wygodną alternatywą dla niehigienicznych jednorazowych nakładek na deskę sedesową. Produkt wymaga jedynie dwukrotnego pociągnięcia za dźwignię w celu nałożenia nowej warstwy rękawa higienicznego. Zużyty rękaw wymienia obsługa w sposób prosty i sterylny. Rozwiązuje to problem zapychających się muszli w wyniku spuszczania jednorazowych nakładek lub papieru toaletowego. Produkt polecany przez lekarzy do wszelkich obiektów publicznych. Produkowana w uniwersalnym wymiarze pasuje do wszelkich rodzajów muszli. Montaż jest bardzo łatwy, nie różni się niczym od standardowych desek.
Deska Higieniczna elektroniczna;
Rewolucyjny produkt, spełniający najostrzejsze wymogi SANEPID-u. Skutecznie zmniejsza ryzyko zarażenia . Stanowi zabezpieczenie przed zakażeniem HPV oraz WZW (wirusowe zapalenie wątroby) typu A,B oraz C. Osoba korzystająca z Deski nie ma kontaktu z deską sedesową, jedynie z higienicznym, jednorazowym rękawem. Produkt jest całkowicie bezobsługowy , dzięki zamontowanej fotokomórce- jednorazowy sterylny rękaw higieniczny samodzielnie zmienia się na desce. Deska jest prostą, szybką, a przede wszystkim tanią i wygodną alternatywą dla niehigienicznych jednorazowych nakładek na deskę sedesową. Zużyty rękaw wymienia obsługa w sposób prosty i sterylny. Rozwiązuje to problem zapychających się muszli w wyniku spuszczania jednorazowych nakładek oraz papieru toaletowego. Produkt polecany przez lekarzy do wszelkich obiektów publicznych. Produkowana w uniwersalnym wymiarze pasuje do wszelkich rodzajów muszli. Montaż jest bardzo łatwy, jedyna różnica pomiędzy nim a zwykłymi, niehigienicznymi deskami to konieczność przyklejenia niewielkiej fotokomórki w pobliżu muszli. Produkt występuje w wersji z klapą górną lub bez.
Rękaw Higieniczny
(materiał eksploatacyjny do desek Higienicznych);
Sterylny rękaw higieniczny wykonany z antybakteryjnej folii. Wykorzystywany jednorazowo. Sprzedawany w postaci bagatelnie prostych w użyciu rolek do montażu w deskach higienicznych typu manualnego i elektronicznego. Jedna rolka wystarcza na 120 użyć. Prosty montaż umożliwia higieniczną wymianę przez obsługę.
Nożyki techniczne (materiał eksploatacyjny do desek Higienicznych)
Mikroskopijne ostrza zamontowane z boku deski higienicznej typu manualnego i elektronicznego mające na celu rozcinanie rękawa higienicznego po użyciu w celu zapobieżenia ponownego wykorzystania zużytego rękawa. Proste w wymianie, całkowicie bezpieczne i nie widoczne dla osoby korzystającej z deski higienicznej. Komplet 2 nożyków wystarcza na przecięcie 2 rękawów higienicznych.
citohigienic
tel: 502208168
O firmie   |   Produkty   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska